Praca Elektromonter

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 27/09/2016
    • Gliwice - śląskie, Polska

Elektromonter ( oferta specjalna):

Nazwa Stanowiska: Elektromonter ( 3 Wakaty)

Zakres Obowiązków :
Montaż Instalacji Elektrycznych
Kompleksowe Wykonywanie Prac Instalacyjnych i Przyłączeniowych

Miejsce Wykonywanej Pracy: Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

Wymagania Kwalifikacyjne:

Wykształcenie:
Średnie techniczne
Zawodowe kierunkowe elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektronik.

Kursy i Uprawnienia: SEP dla grupy do 1 do 20 KV

Znajomość Języka Niemieckiego:
Poziom A2- Umożliwiający swobodną komunikację
Znajomość języka francuskiego - mile widziana

Doświadczenie Zawodowe:
Minimum 3 lata

Wymagania dodatkowe:
Własne auto -preferowane
Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec- mile widziane

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bardzo atrakcyjne zarobki
dodatkowe świadczenia socjalne
bezpieczeństwo pracy i ubezpieczenie
terminowe wypłaty
pracę u stabilnych Zleceniodawców
jasne zasady współpracy
opiekę koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o CV na adres:

[email protected]

w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru oferty
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:
Paulina:515 633 746, 32 718 64 58
Ania: 534 483 111, 32 729 81 54

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca Elektromonter

    Budowa remonty (śląskie) 01/09/2016 Brak Ceny

    Elektromonter ( oferta specjalna): Nazwa Stanowiska: Elektromonter ( 4 Wakaty) Zakres Obowiązków : - Montaż Instalacji Elektrycznych - Kompleksowe Wykonywanie Prac Instalacyjnych i Przyłączeniowych Miejsce Wykonywanej Pracy: Gotowość do pracy na tere...

  • praca przy wykończeniach i remontach

    praca przy wykończeniach i remontach

    Budowa remonty Końskie (świętokrzyskie) 09/08/2016 Brak Ceny

    dam pracę przy wykończeniach ,remontach i budowach . Mile widziane osoby z doświadczeniem. Praca na terenie woj.świętokrzyskiego . tel:604401294

  • Zaopiekuję się starszą osoba

    Zaopiekuję się starszą osoba

    Budowa remonty Czechowice-Dziedzice (śląskie) 04/07/2016 Brak Ceny

    Zaopiekuję się starszym panem