Sosnowiec - Operator maszyn czyszczących / sprzątacz/-ka

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 01/02/2017
  • Data Modyfikacji: 01/02/2017
    • Sosnowiec, śląskie, Polska

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla naszego klienta osób chętnych do podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: Operator maszyn czyszczących, sprzątacz/-ka

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków na stanowisku:
- konserwacja powierzchni płaskich;
- czyszczenie różnych elementów, przedmiotów, miejsc;
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy:
- umowę zlecenie;
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!;
- pracę w miłej atmosferze.

Wymagania:
- chęć do pracy;
- zaangażowanie;
- dokładność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji* na adres e-mail: [email protected].

*W aplikacji należy zamieścić klauzulę o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). "

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Tychy - Kontroler produktu

    Tychy - Kontroler produktu

    Inne prace Katowice (śląskie) 20/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą na stanowisku Kontrolera Produktu.  Miejsce pracy: Tychy ORGANIZUJEMY BEZPŁATNY DOWÓZ Z KATOWIC! Zakres obowiązków: -kontrola poprawności działania ...

  • Sosnowiec - Operator wózka widłowego

    Sosnowiec - Operator wózka widłowego

    Inne prace Sosnowiec (śląskie) 29/11/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób chętnych do pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy: Sosnowiec Zakres obowiązków: ⦁ obsługa wózka widłowego, ⦁ przyjmowanie, składowanie, wydawanie to...

  • Sosnowiec, ul.Mikołajczyka - Operator wózka widłowego

    Sosnowiec, ul.Mikołajczyka - Operator wózka widłowego

    Inne prace Sosnowiec (śląskie) 25/11/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób chętnych do pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Mikołajczyka Zakres obowiązków: ⦁ obsługa wózka widłowego, ⦁ przyjmowanie, składow...