Stolarz - Praca od zaraz!

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 08/09/2020
    • Poznań, wielkopolskie, Polska

Stip United Sp. z o. o. zatrudni osobę do pracy na stanowisko:
Stolarz
Lokalizacja: Poznań
Zadania na stanowisku:
- Czyszczenie płyt
- Obsługa piły formatowej, piły tarczowej, wkrętarki
- Ręczne prace montażowe i transportowe
- Prace porządkowe
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Gwarantujemy:
- Pracę od zaraz
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Oczekujemy:
- Gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
- Chęci do pracy
Wyślij swoje CV lub zadzwoń do nas tel. 730 880 768

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca przy osobach starszych w Niemczech zarobki do 8000 zł

    Praca przy osobach starszych w Niemczech zarobki do 8000 zł

    Inne prace Piekary Śląskie (śląskie) 22/09/2020 Brak Ceny

    PRACA W NIEMCZECH !!! DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH ZAROBKI OD 1400 EURO DO 1800 EURO !! ZARÓB NAWET 8000 ZŁ!! *WYMAGANIA * -JEŚLI ZNASZ MIN. KOMUNIKATYWNIE JĘZYK NIEMIECKI -MASZ DOŚWIADCZENIE W OPIECE -POSIADASZ CZYNNE PRAWO JAZDY (JEST TO MILE WIDZI...

  • Pakowanie elementów meblowych

    Pakowanie elementów meblowych

    Inne prace Mielec (podkarpackie) 17/09/2020 Brak Ceny

    Stip United Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko: Pakowanie elementów meblowych Lokalizacja: Mielec Zadania na stanowisku: - Pakowanie elementów meblowych do pudełek - Zabezpieczanie przed uszkodzeniem - Dbanie o ład i porządek na miejsc...

  • Pracownik działu  logistyki ze znajomością języka rosyjskiego  - praca zdalna

    Pracownik działu logistyki ze znajomością języka rosyjskiego - praca zdalna

    Inne prace Warszawa (mazowieckie) 27/08/2020 Brak Ceny

    Nasz Klient w swoich szeregach zebrał ponad 520 pełnych pasji i odpowiedzialnych osób, które z wielką determinacją i zaangażowaniem realizują niemal osiemdziesiąt tysięcy zleceń transportowych rocznie. Pracodawca już od ponad 25 lat, nieprzerwanie i ...