Łódź - Ekspedientka / Sprzedawca (z dowozem z Kutna)

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 29/11/2016
  • Data Modyfikacji: 12/01/2017
    • Katowice, Łódź, łódzkie, Polska

During Polska Sp. z o.o. APT nr 15357 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem zlecenia na terenie Łodzi.

Stanowisko: Ekspedientka / Sprzedawca

Miejsce pracy: Łódź - z dowozem z Kutna

Obowiązki:
- prace porządkowe,
- dbanie o czystość,
- pomoc oraz doradztwo klientowi,
- obsługa kasy fiskalnej.

Oferujemy:
- przyuczenie do pracy,
- opiekę koordynatora,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- pracę w miłej atmosferze,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepid,
- dyspozycyjność do pracy również w weekendy,
- zaangażowanie,
- doświadczenie w obsłudze klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji* na adres e-mail:
[email protected]
* W aplikacji należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). "

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca w sklepie "Butik"

    Praca w sklepie "Butik"

    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 30/01/2017 Brak Ceny

    Zatrudnimy osobę do pracy w sklepie "Butik" - Warszawa/ Galeria Renova na stanowisko: Sprzedawca/ekspedient oczekiwania: - komunikatywność i kreatywność - dyspozycyjność - zaangażowanie i odpowiedzialoność - pozytywne nastawienie - wysoka kultura oso...

  • Ruda Śląska - Ekspedientka do sklepu/ Branża mięsno-wędliniarska

    Ruda Śląska - Ekspedientka do sklepu/ Branża mięsno-wędliniarska

    Kasjer ekspedient Ruda Śląska (śląskie) 03/11/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą w charakterze Sprzedawcy Miejsce pracy: Ruda Śląska Zakres obowiązków: ⦁ aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów, ⦁ obsługa...

  • Łódź - Ekspedientka do sklepu/ Branża mięsno-wędliniarska

    Łódź - Ekspedientka do sklepu/ Branża mięsno-wędliniarska

    Kasjer ekspedient Łódź (łódzkie) 03/11/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą w charakterze Sprzedawcy Miejsce pracy: Łódź Zakres obowiązków: ⦁ aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów, ⦁ obsługa klient...