Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 18/11/2020
    • Lublin, Lublin, lubelskie, Polska

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Operator wózka widłowego (k/m)

    Operator wózka widłowego (k/m)

    Magazynier Opole (opolskie) 04/12/2020 Brak Ceny

    Operator wózka widłowego (k/m) Pełny etat Miejsce pracy Bad Sobernheim Zakres obowiązków: • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami • Kontrola i napełnianie silosów • Transport wewnętrzny towarów • Prz...

    Magazynier Opole (opolskie) 01/12/2020 Brak Ceny

  • Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) Pełny etat Miejsce pracy Ibbenbüren, Emsdetten (Nadrenia Północna-Westfalia) Znasz język niemiecki? Możesz liczyć na zniżkę 100 € za zakwaterowanie! Nie znasz języka? Ta praca jest także dla Ciebie! Firma, dla któr...