Tychy - Magazynier - OD ZARAZ!!

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 21/12/2016
  • Data Modyfikacji: 12/01/2017
    • Tychy, śląskie, Polska

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta w Tychach osób zainteresowanych pracą na stanowisku Magazyniera / Operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
⦁ obsługa wózka widłowego,
⦁ wypełnianie dokumentacji magazynowej,
⦁ przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów,
⦁ wewnętrzny transport towarów w magazynie,
⦁ dbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracy,
⦁ sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
⦁ umowę o pracę,
⦁ pracę od poniedziałku do piątku (w systemie 3-zmianowym),
⦁ możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
⦁ pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
⦁ możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania:
⦁ uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe,
⦁ doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera/Operatora wózka widłowego,
⦁ rzetelność, sumienność, dokładność,
⦁ dobra organizacja pracy własnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji* na adres e-mail:
[email protected]
* W aplikacji należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). "

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Gliwice - operator wózka widłowego

    Gliwice - operator wózka widłowego

    Magazynier Gliwice (śląskie) 21/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą na magazynie na stanowisku Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy: Gliwice Zakres obowiązków: ⦁ załadunek i rozładunek towaru z wykorzystaniem wóz...

  • Tychy - Magazynier / Operator wózka widłowego

    Tychy - Magazynier / Operator wózka widłowego

    Magazynier Tychy (śląskie) 12/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą na stanowisku Magazyniera / Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy: Tychy Zakres obowiązków: ⦁ obsługa wózka widłowego, ⦁ przyjmowanie, składowani...

  • Sosnowiec - Logistyk z językiem włoskim

    Sosnowiec - Logistyk z językiem włoskim

    Magazynier Sosnowiec (śląskie) 08/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta - dużej firmy logistycznej, osób zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalista ds logistyki. Miejsce pracy: Sosnowiec Zakres obowiązków: ⦁ koordynowanie przepływu materiałów...