Pracownik szklarni – Holandia

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 12/05/2020
    • Lublin, lubelskie, Polska

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK SZKLARNI
Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACOWNIK SZKLARNI

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej)
• Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
• możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
• wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
• dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
• zorganizowane dojazdy do pracy
• ubezpieczenie zdrowotne
• opiekę polskiego koordynatora
• pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

• Dokładny zakres obowiązków przedstawiony jest w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej , ponieważ posiadamy wiele sprawdzonych ofert

Wymagania:

• Doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)
• Komunikatywna znajomość angielskiego
• Prawo jazdy (mile widziane)
• Odpowiedzialność, dokładność
• Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • OPIEKUN/KA SENIORA

    OPIEKUN/KA SENIORA

    Inne prace Chełm (lubelskie) 16/03/2018 Brak Ceny

    06.04.2018r. W CHEŁMIE RUSZAMY Z KURSEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD PODSTAW! Nie zwlekaj, zadzwoń i zapisz się już dziś – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!! Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi/ chorymi? Znasz język niemiecki chociaż na poziomie po...

  • PRACA W ZAWODZIE OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH!!!

    PRACA W ZAWODZIE OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH!!!

    Inne prace Lubartów (lubelskie) 06/03/2018 Brak Ceny

    Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi/ chorymi? Znasz język niemiecki chociaż na poziomie podstawowym? Przyjdź do nas! Zapewniamy: - terminowe wypłaty wynagrodzenia - legalną formę współpracy - opłacone składki ZUS od średniej krajowej - ...

    Inne prace Ryki (lubelskie) 05/03/2018 Brak Ceny