Czeladź - Operator maszyn CNC

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 30/12/2016
  • Data Modyfikacji: 12/01/2017
    • Czeladź, śląskie, Polska

During Polska Sp. z o.o. APT nr 15357 poszukuje dla swojego klienta z branży automotive i elektromechanicznej w miejscowości Czeladź osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Operatora maszyn CNC.

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
⦁ Praca przy obsłudze tokarek manualnych, CNC oraz innych maszyn produkcyjnych,
⦁ Kontrola i pomiary wyprodukowanych detali,
⦁ Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
⦁ Wykształcenie techniczne lub zawodowe,
⦁ Znajomość rysunku technicznego,
⦁ Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,
⦁ Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
⦁ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
⦁ Gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
⦁ Umowę o pracę,
⦁ Atrakcyjne wynagrodzenie,
⦁ Stabilną pracę,
⦁ Przyjazną atmosferę,
⦁ Możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji* na adres e-mail:
[email protected]
* W aplikacji należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). "

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Radomsko - Pracownik produkcji / Dowóz z Częstochowy

    Radomsko - Pracownik produkcji / Dowóz z Częstochowy

    Produkcja Częstochowa (śląskie) 29/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta na terenie Radomska osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownik produkcji - Operator linii montażowej. Organizujemy bezpłatny dowóz z Częstochowy! Miejsce pracy: Ra...

  • Tychy - Kontroler Jakości - OD ZARAZ !!

    Tychy - Kontroler Jakości - OD ZARAZ !!

    Produkcja Tychy (śląskie) 15/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych podjęciem pracy w Tychach. Miejsce pracy: TYCHY Zakres obowiązków: ⦁ kontrola jakości produktu na linii produkcyjnej, ⦁ wsparcie prac produkcyjnych, ⦁ sum...

  • Sosnowiec (Mikołajczyka) - Operator montażu ( OD ZARAZ !! )

    Sosnowiec (Mikołajczyka) - Operator montażu ( OD ZARAZ !! )

    Produkcja Sosnowiec (śląskie) 13/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Operatora Montażu w miejscowości Sosnowiec. Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Mikołajczyka Zakres obowiązków: ⦁ praca na linii produkcyjnej, ⦁ wykonywanie prac zgo...