Tychy - Pomocnik Produkcji - OD ZARAZ!

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 20/01/2017
  • Data Modyfikacji: 20/01/2017
    • Tychy, śląskie, Polska

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pomocnika Produkcji.

Miejsce pracy: Tychy, ul. Murarska

Zakres obowiązków:
⦁ przygotowanie (zawieszenie) elementów automotive do malowania,
⦁ kontrola jakości produktu,
⦁ wsparcie prac produkcyjnych.

Oferujemy:
⦁ umowę o pracę tymczasową,
⦁ pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,
⦁ wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna,
⦁ możliwość rozwoju zawodowego,
⦁ pracę w zgranym zespole,
⦁ możliwość dłuższej współpracy,
⦁ opiekę koordynatora.

Wymagania:
⦁ motywacja do pracy na hali (praca stojąca),
⦁ chęć do pracy w systemie zmianowym,
⦁ dobra organizacja pracy,
⦁ ukończony 18-ty rok życia,
⦁ spostrzegawczość i dokładność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji* na adres [email protected]

* W aplikacji należy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). "

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Czeladź - Operator maszyn CNC

    Czeladź - Operator maszyn CNC

    Produkcja Czeladź (śląskie) 30/12/2016 Brak Ceny

    During Polska Sp. z o.o. APT nr 15357 poszukuje dla swojego klienta z branży automotive i elektromechanicznej w miejscowości Czeladź osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Operatora maszyn CNC. Miejsce pracy: Czeladź Zakres obowiązków na...

  • Radomsko - Pracownik produkcji / Dowóz z Częstochowy

    Radomsko - Pracownik produkcji / Dowóz z Częstochowy

    Produkcja Częstochowa (śląskie) 29/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta na terenie Radomska osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownik produkcji - Operator linii montażowej. Organizujemy bezpłatny dowóz z Częstochowy! Miejsce pracy: Ra...

  • Tychy - Kontroler Jakości - OD ZARAZ !!

    Tychy - Kontroler Jakości - OD ZARAZ !!

    Produkcja Tychy (śląskie) 15/12/2016 Brak Ceny

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych podjęciem pracy w Tychach. Miejsce pracy: TYCHY Zakres obowiązków: ⦁ kontrola jakości produktu na linii produkcyjnej, ⦁ wsparcie prac produkcyjnych, ⦁ sum...