Samodzielna/y księgowa/y (rekrutacja prowadzona online)

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 09/04/2020
    • Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Samodzielna/y księgowa/y
miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref.: SK/02/2020
Zakres obowiązków:

• Sporządzanie sprawozdań finansowych
• Księgowanie faktur, wyciągów bankowych, wyciągów z kart oraz raportu kasowego
• Księgowa kontrola nad stanem odchyleń oraz rozliczeń międzyokresowych
• Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji, zestawień i analiz
• Ewidencja środków trwałych
• Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość przepisów podatkowych
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność obsługi programów klasy ERP
• Bardzo dobra znajomość Excela
• Wysokie zdolności analityczne
• Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref.: SK/02/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected]

Gwarantujemy poufność.