Manager techniczny ds. sprzedaży

  • Brak Ceny
  • Data publikacji: 14/04/2020
    • Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży metalowej, dostarczającej kompleksowe rozwiązania technologiczne, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Manager techniczny ds. sprzedaży – Niemcy Południowe
miejsce pracy: Niemcy Południowe, nr ref. MN/02/2020
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych Klientów z branży intralogistycznej, e-commerce, retail, parcel distribution oraz produkcyjnej na terenie Niemiec Południowych
• Sprzedaż produktów firmy, tj. rozwiązań z obszaru automatyzacji procesów logistyczno-magazynowych
• Uczestniczenie w rozwoju obsługiwanych Klientów
• Przygotowanie ofert i doradztwo w rozwiązaniach technicznych
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów
• Miejsce pracy: Niemcy, home office

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie min. 3 lata w sprzedaży systemów i rozwiązań technicznych
• Doświadczenie we współpracy z końcowym Klientem oraz partnerami OEM Znajomość rynku i Klientów z obszaru logistyki, produkcji czy intralogistyki
• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• Znajomość pakietu MS Office
• Podstawowa znajomość programu AutoCad – będzie dodatkowym atutem
• Biegła znajomość języka niemieckiego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Firma oferuje:
• Samochód służbowy, laptop, telefon
• Możliwość pracy w systemie home office
• Pakiet benefitów (karta Multi Sport, opieka medyczna Lux Med. szkolenia produktowe, dodatki socjalne, bony świąteczne, etc.)
• Możliwość realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów realizowanych dla czołowych, światowych Klientów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. MN/02/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected]

Gwarantujemy poufność.